Szkoła Podstawowa GES
obrazek

Nasz adres:

Prywate Gimnazjum
Gaudium et Studium
ul. św. Michała 50 M
61-118 Poznań

Internet: www.szkolages.pl

Nr rachunku bankowego:
66 1240 1763 1111 0010 2421 4828

Sekretariat:
tel. 61 653-72-69
tel. kom. 784 982 078
e-mail: sekretariat@szkolages.pl

sekretariat czynny:

  1. Poniedziałek 8.00 – 17.00
  2. Wtorek 8.00 - 16.00
  3. Środa 8.00 – 16.00
  4. Czwartek 8.00 – 16.00
  5. Piątek 8.00 - 16.00

Portiernia:
- zgoda na odbiór dziecka
- chipy dostępu
mail: portiernia@szkolages.pl
lub sms: 608 921 887

Dyrektor: Piotr Gulewicz
tel. 609 11 67 67, dyrekcja@szkolages.pl

Spotkania prosimy umawiać za pośrednictwem sekretariatu

wicedyrektor szkoły, dyrektor ds. dydaktycznych: Magdalena Banaszak
tel. 784 982 077, m.banaszak@szkolages.pl
dyrektor ds. wychowawczych: Tomasz Babiarz
tel. 668 694 137, t.babiarz@szkolages.pl

Zespół specjalistycznej pomocy psychologiczno-pedagogicznej
dyrektor ds.wychowawczych Tomasz Babiarz
psycholog, pedagog – Piotr Przystański
p.przystanski@szkolages.pl
psycholog, terapeuta – Magdalena Cagara
m.cagara@szkolages.pl
tel. 608 483 800

Kierownik świetlicy i organizacji szkoły:
Lidia Kaniasta, tel. 668 860 941
Klaudyna Suczyńska-Przybyłowicz, tel. 668 694 130

Autobus szkolny – linia Swarzędz:
Katarzyna Płaczek (poniedziałek, piątek) - 728 489 176
Mateusz Szymkowiak (wtorek, środa, czwartek) - 784 982 074
Autobus szkolny – linia Suchy Las:
Joanna Maciejewska (poniedziałek, wtorek) - 668 860 936
Dorota Kowalska (środa, czwartek, piątek) - 784 982 071

Biblioteka: Jadwiga Polak, Agnieszka Młodkowska
tel. 668 860 937, biblioteka@szkolages.pl

Dział Administracji
Dyrektor ds. Administracyjnych: Aleksandra Szymkowiak
tel. 668 694 133, a.szymkowiak@szkolages.pl
Specjalista ds. Kadr i Płac: Jolanta Polus
tel. 668 860 935, j.polus@szkolages.pl
Specjalista ds. Rozliczeń i Płatności: Celina Madalińska
tel. 668 860 935, c.madalinska@szkolages.pl

Wychowawcy:
Klasa 3AG: Jakub Ostrowski
tel. 784 982 082, j.ostrowski@szkolages.pl

Klasa 3BG: Filip Lulka
tel. 668 694 135, f.lulka@szkolages.pl

Klasa 3CG: Gębarowski Piotr
tel. 668 860 933, p.gebarowski@szkolages.pl

mapka
mapka

Formularz kontaktowy:










Administratorem danych osobowych jest Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium z siedzibą w Poznaniu przy ul. św. Michała 50 M (zwana dalej „Gaudium et Studium”). Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce Prywatności.

Oświadczam, że zapoznałam/-łem się z Polityką Prywatności *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu ze mną pracowników Gaudium et Studium w związku z interesującymi mnie działaniami Gaudium et Studium związanymi z celami edukacyjnymi, dydaktycznymi, wychowawczymi oraz promocyjnymi wynikającymi z działalności placówki oświatowej *


* Pole obowiązkowe

 
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.1