Gimnazjum GES
obrazek
pasek

Nasz adres:

Prywatna Szkoła Podstawowa
Gaudium et Studium
ul. św. Michała 50 M
61-118 Poznań

Internet: www.szkolages.pl

Nr rachunku bankowego:
66 1240 1763 1111 0010 2421 4828

Sekretariat:
tel. 61 653-72-69
tel. kom. 784 982 078
e-mail: sekretariat@szkolages.pl

sekretariat czynny:

  1. pn - śr: 8.00 – 16.00
  2. czw: 8.00 - 17.00
  3. pt: 8.00-15.00

Dyrektor: Piotr Gulewicz
tel. 609 11 67 67, dyrekcja@szkolages.pl

Dyżury:

  1. Wtorek: 8.30 – 11.00
  2. Czwartek: 14.00 – 17.00

Spotkania prosimy umawiać za pośrednictwem sekretariatu

wicedyrektor ds. dydaktycznych: Magdalena Banaszak
tel. 784 982 077, m.banaszak@szkolages.pl
wicedyrektor ds. wychowawczych: Tomasz Babiarz
tel. 668 694 137, t.babiarz@szkolages.pl
dyrektor ds. sportu: Jakub Ostrowski
tel. 784 982 082, j.ostrowski@szkolages.pl

Zespół specjalistycznej pomocy psychologiczno-pedagogicznej
wicedyrektor ds.wychowawczych Tomasz Babiarz
pedagog, socjoterapeuta, trener – Kamila Maciejewska
k.maciejewska@szkolages.pl
psycholog, terapeuta – Magdalena Cagara-Mielniczuk
m.cagaramielniczuk@szkolages.pl

Kierownik świetlicy:
Lidia Kaniasta, tel. 668 860 941
Klaudyna Suczyńska-Przybyłowicz, tel. 668 694 130

Autobus szkolny – linia Suchy Las:
Anna Wesołowska (poniedziałek, środa, piątek)
tel. 784 982 074
Katarzyna Balcerak (wtorek, czwartek)
tel. 784 982 071
Autobus szkolny – linia Swarzędz:
Urszula Tokarek (wtorek, czwartek, piątek)
tel. 728 489 176
Katarzyna Balcerak (poniedziałek, środa)
tel. 784 982 071

księgowość: Aleksandra Szymkowiak
tel. 668 694 133, ksiegowosc@szkolages.pl

Wychowawcy:
Klasa 0A: Anna Dzierżyńska
tel. 728 489 175, a.dzierzynska@szkolages.pl

Klasa 0B: Maria Prusiewicz
tel. 728 489 174, m.prusiewicz@szkolages.pl

Klasa 0C: Agnieszka Młodkowska
tel. 668 860 946,a.mlodkowska@szkolages.pl

Klasa 1A: Anna Stróżyk
tel. 728 489 177, a.strozyk@szkolages.pl

Klasa 1B: Małgorzata Bernacik
tel. 784 982 076, m.bernacik@szkolages.pl

Klasa 1C: Maja Skałecka
tel. 784 982 073, m.skalecka@szkolages.pl

Klasa 1D: Bożena Gajowy
tel. 784 982 070, b.gajowy@szkolages.pl

Klasa 2A: Anita Pacyńska
tel. 668 694 131, a.pacynska@szkolages.pl

Klasa 2B: Beata Suszyńska
tel. 668 694 132, b.suszynska@szkolages.pl

Klasa 2C: Zofia Bednarek
tel. 668 694 134, z.bednarek@szkolages.pl

Klasa 2D: Sylwia Reichel
tel. 784 982 075, s.reichel@szkolages.pl

Klasa 3A: Karolina Sobańska-Adamczyk
tel. 728 489 171, k.sobadam@szkolages.pl

Klasa 3B: Jolanta Bieniek
tel. 728 489 172, j.bieniek@szkolages.pl

Klasa 3C: Marzanna Łyczkowska
tel. 728 489 173, m.lyczkowska@szkolages.pl

Klasa 3D: Małgorzata Musiałkowska
tel. 668 694 136, m.musialkowska@szkolages.pl

Klasa 4A: Magdalena Banaszak
tel. 784 982 077, m.banaszak@szkolages.pl

Klasa 4B: Joanna Borucka
tel. 668 860 947, j.borucka@szkolages.pl

Klasa 4C: Katarzyna Kłopska
tel. 784 982 072,k.klopska@szkolages.pl

Klasa 4D: Agnieszka Delmaczyńska
tel. 668 860 950, a.delmaczynska@szkolages.pl

Klasa 4E: Michał Drab
tel. 668 860 948, m.drab@szkolages.pl

Klasa 5A: Magdalena Cagara-Mielniczuk
tel. 668 860 949, m.cagaramielniczuk@szkolages.pl

Klasa 6A: Magdalena Marcinkowska
tel. 668 694 135, m.marcinkowska@szkolages.pl

mapka
mapka

Jeśli chcesz do nas napisać


Twoje dane:
imię i nazwisko

numer telefonu

e-mail


 
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.1