Gimnazjum GES
obrazek
pasek

Nasz adres:

Prywatna Szkoła Podstawowa
Gaudium et Studium
ul. św. Michała 50 M
61-118 Poznań

Internet: www.szkolages.pl

Nr rachunku bankowego:
66 1240 1763 1111 0010 2421 4828

Sekretariat:
tel. 61 653-72-69
tel. kom. 784 982 078
e-mail: sekretariat@szkolages.pl

sekretariat czynny:

  1. Poniedziałek 8.00 – 17.00
  2. Wtorek 8.00 - 16.00
  3. Środa 8.00 – 16.00
  4. Czwartek 8.00 – 16.00
  5. Piątek 8.00 - 15.00

Dyrektor: Piotr Gulewicz
tel. 609 11 67 67, dyrekcja@szkolages.pl

Dyżury:

  1. Wtorek: 8.30 – 11.00
  2. Czwartek: 14.00 – 17.00

Spotkania prosimy umawiać za pośrednictwem sekretariatu

wicedyrektor ds. dydaktycznych: Magdalena Banaszak
tel. 784 982 077, m.banaszak@szkolages.pl
wicedyrektor ds. wychowawczych: Tomasz Babiarz
tel. 668 694 137, t.babiarz@szkolages.pl

Zespół specjalistycznej pomocy psychologiczno-pedagogicznej
wicedyrektor ds.wychowawczych Tomasz Babiarz
pedagog, socjoterapeuta, trener – Kamila Maciejewska
k.maciejewska@szkolages.pl
psycholog, terapeuta – Magdalena Cagara-Mielniczuk
m.cagaramielniczuk@szkolages.pl
tel. 608 483 800

Kierownik świetlicy:
Lidia Kaniasta, tel. 668 860 941
Klaudyna Suczyńska-Przybyłowicz, tel. 668 694 130

Autobus szkolny – linia Suchy Las:
Anna Wesołowska (poniedziałek, środa, piątek)
tel. 784 982 074
Katarzyna Balcerak (wtorek, czwartek)
tel. 784 982 071
Autobus szkolny – linia Swarzędz:
Urszula Tokarek (wtorek, czwartek, piątek)
tel. 728 489 176
Katarzyna Balcerak (poniedziałek, środa)
tel. 784 982 071

Biblioteka: Anna Syroczyńska
tel. 668 860 937, biblioteka@szkolages.pl

Dział Administracji
Kierownik Administarcji: Aleksandra Szymkowiak
tel. 668 694 133, a.szymkowiak@szkolages.pl
Specjalista ds. Kadr i Płac: Jolanta Polus
tel. 668 860 935, j.polus@szkolages.pl
Specjalista ds. Rozliczeń i Płatności: Celina Madalińska
tel. 668 860 935, c.madalińska@szkolages.pl

Wychowawcy:
Klasa 1A: Anna Bąk
tel. 668 860 939, a.bak@szkolages.pl

Klasa 1B: Joanna Maciejewska
tel. 668 860 940, a.maciejewska@szkolages.pl

Klasa 1C: Beata Suszyńska
tel. 668 860 942, b.suszynska@szkolages.pl

Klasa 1D: Sylwia Reichel
tel. 668 860 931, s.reichel@szkolages.pl

Klasa 1E: Zofia Bednarek
tel. 668 860 938, z.bednarek@szkolages.pl

Klasa 2A: Anna Dzierżyńska
tel. 728 489 175, a.dzierzynska@szkolages.pl

Klasa 2B: Maria Prusiewicz
tel. 728 489 174, m.prusiewicz@szkolages.pl

Klasa 2C: Agnieszka Młodkowska
tel. 608 483 700,a.mlodkowska@szkolages.pl

Klasa 2D: Anita Pacyńska
tel. 668 860 932, a.pacynska@szkolages.pl

Klasa 2E: Anna Drzewiecka
tel. 668 860 933, a.drzewiecka@szkolages.pl

Klasa 2F: Marta Palacz
tel. 668 860 934,m.palacz@szkolages.pl

Klasa 3A: Anna Uhlik (Stróżyk)
tel. 728 489 177, a.strozyk@szkolages.pl

Klasa 3B: Karolina Sobańska-Adamczyk
tel. 784 982 076, k.sobadam@szkolages.pl

Klasa 3C: Maja Skałecka
tel. 784 982 073, m.skalecka@szkolages.pl

Klasa 3D: Małgorzata Musiałkowska
tel. 784 982 070, m.musialkowska@szkolages.pl

Klasa 4A: Maciej Trzuskawski
tel. 668 694 131, m.trzuskawski@szkolages.pl

Klasa 4B: Urszula Baranek
tel. 668 694 132, u.baranek@szkolages.pl

Klasa 4C: Marta Garczyńska
tel. 668 694 134, m.garczyńska@szkolages.pl

Klasa 4D: Dominika Konieczna
tel. 784 982 075, d.konieczna@szkolages.pl

Klasa 5A: Renata Śliwińska
tel. 728 489 171, r.sliwinska@szkolages.pl

Klasa 5B: Magdalena Marcinkowska
tel. 728 489 172, m.marcinkowska@szkolages.pl

Klasa 5C: Małgorzata Podgórska
tel. 728 489 173, m.podgorska@szkolages.pl

Klasa 5D: Karolina Kryspowicka
tel. 668 694 136, k.kryspowicka@szkolages.pl

Klasa 6A: Magdalena Banaszak
tel. 784 982 077, m.banaszak@szkolages.pl

Klasa 6B: Joanna Borucka
tel. 668 860 947, j.borucka@szkolages.pl

Klasa 6C: Katarzyna Kłopska
tel. 784 982 072,k.klopska@szkolages.pl

Klasa 6D: Agnieszka Delmaczyńska
tel. 668 860 950, a.delmaczynska@szkolages.pl

Klasa 6E: Michał Drab
tel. 668 860 948, m.drab@szkolages.pl

mapka
mapka

Jeśli chcesz do nas napisać


Twoje dane:
imię i nazwisko

numer telefonu

e-mail


 
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.1